دو دستی پایان‌نامه‌تان را بچسبید که باد نبرد!

پنجشنبه 7 دی 1391  02:50 ق.ظ

نوع مطلب :علم و المپیادهای علمی ،معرفی کتاب ،

دو دستی پایان‌نامه‌تان را بچسبید که باد نبرد!

هر روز که از میدان انقلاب می‌گذرم به در و دیوار می‌بینم که تحقیق و پایان‌نامه و پروژه‌ی آماده می‌فروشند و از این که هیچ کس هم از اعلام علنی آن واهمه‌ای ندارد نتیجه می‌گیرم که کسی بر آن‌ها سخت نمی‌گیرد و نمی‌پرسد که این‌ها از کجا آمده‌اند و چرا ‌آمده‌اند و به چه حق فروخته می‌شوند؟

دیدن این آگهی‌ها، احساس ناامنی علمی می‌آورد و من و شما را از سپردن نوشته‌هایمان به حروفچینی و تکثیر نگران می‌کند. من که شب‌ها به سختی، یک دقیقه، یک دقیقه، بیش‌تر بیدار می‌مانم که اندکی بیش‌تر به خواندن و نوشتن برسم، گاه یکی دو ساعت بالای سر دستگاه فتوکپی مؤسسات فنی وقت می‌گذرانم که نوشته‌ام از جایی که نباید، سر در نیاورد!

خوشبختانه برای تایپ این مشکل برایم وجود ندارد و چند تایپیست قابل اعتماد در اختیارم هستند که با خیال راحت نوشته‌های خود و دیگر نویسندگان انتشاراتمان را به آن‌ها می‌سپارم.

اگر شما هم پایاننامه‌ی بیش از حد مهمی دارید (البته نمی‌دانم کدام حد! و با چه مقیاسی!) و برای سپردنش به تایپیست، حساسیت زیادی دارید با من تماس بگیرید تا در حد امکان کار را برای شما تسهیل کنم. (به خاطر محدودیت امکانات فعلا فقط اگر دانشجوی دکترای تخصصی هستید.- و در صورتی که ترافیک کار دانشجویان دکترا کم باشد، نوبت به دانشجویان کارشناسی ارشد مهندسی شیمی و مکانیک داده می‌شود)

پیروز و سرفراز باشید


نوشته شده توسط: بهزاد پاکروح | آخرین ویرایش:شنبه 28 اردیبهشت 1392 | نظرات() 

برچسب ها: تایپ پایان نامه ، ویرایش پایان نامه ، چاپ پایان نامه ، صحافی پایان نامه ، کپی پایان نامه ، پایان نامه ،

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic