کارت تخفیف دانشجویی برای خرید کتاب از نمایشگاه کتاب تهران، معروف به بن کارت دانشجویی، بیست و ششمین نمایشگاه کتاب تهران، اردیبهشت 92

پنجشنبه 29 فروردین 1392  01:01 ق.ظ

نوع مطلب :معرفی کتاب ،

در ارتباط با کارت تخفیف دانشجویی برای خرید کتاب از نمایشگاه کتاب تهران، معروف به بن کارت دانشجویی، مطلب زیر از TIBF.NET نقل شده است:

معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همزمان با برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران جهت تسهیل در امر توزیع یارانه خرید کتاب در سراسر کشور برای دانشجویان و طلاب دستور العمل زیر را ابلاغ کرد.

توضیحات:
  1. کارت الکترونیکی یارانه‌ای کتاب صرفاً ویژه دانشجویان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی و طلاب است.
  2. زمان ثبت نام از 1392/01/26 تا 1392/02/06 از طریق سامانه ثبت نام کارت الکترونیکی یارانه‌ای کتاب به آدرس TIBF.NET است.
  3. زمان توزیع کارت از تاریخ 1392/02/07 شروع می شود. متقاضیان برای دریافت به شعب منتخب بانک صادرات ایران که اسامی آنها در این سامانه ذکر شده است مراجعه کنند.
  4. مدارک لازم هنگام دریافت کارت یارانه کتاب عبارتند از کارت دانشجویی یا طلبگی معتبر و کارت ملی و شماره رهگیری ثبت‌نام در سامانه
  5. یارانه پرداختی برای خرید کتاب از بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران است و تاریخ اعتبار مبلغ موجود در کارت ها از 1392/02/11لغایت 1392/02/21 پایان روز کاری نمایشگاه می‌باشد.
  6. اعتبار موجود در کارت‌ها فقط از طریق دستگاههای کارت خوان داخل نمایشگاه قابل استفاده است.
  7. اعتبار موجود در کارت‌ها 500 هزار ریال است که 250 هزار ریال آن به عنوان یارانه کتاب توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معادل آن نیز توسط شخص دریافت کننده کارت پرداخت می‌شود.
  8. هر دانشجو مجاز به دریافت یک کارت الکترونیکی یارانه‌ای کتاب است.

نوشته شده توسط: بهزاد پاکروح | آخرین ویرایش:- | نظرات() 

برچسب ها: کارت تخفیف دانشجویی برای خرید کتاب از نمایشگاه کتاب تهران ، معروف به بن کارت دانشجویی ، بیست و ششمین نمایشگاه کتاب تهران ، اردیبهشت 92 ، محل دریافت ، چگونگی ثبت نام ، مهلت ثبت نام ، آدرس سایت ،

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic