چهارمین نمایشگاه بازار سفر، ۱۲ تا ۱۴ تیرماه 1392

سه شنبه 11 تیر 1392  05:16 ب.ظچهارمین نمایشگاه بازار سفر،  ۱۲ تا ۱۴ تیرماه 1392 در سالن حجاب برگزار می شود.
شرکت کنندگان: 
 چند شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی و چند شرکت داخلی فعال در صنعت گردشگری 
زمان بازدید: ساعت 14 تا 22 (جمعه 10 تا 22)
....
در اولین روز نمایشگاه از آن بازدید کردم، تعداد اندکی آژانس مسافرتی و تبلیغ تورهای محدود، (عمدتاً مربوط به کوش آداسی، مارماریس و بدروم) مشاهده شد. برای من نه فقط به وقتی که صرف رفت و آمد شد بلکه به وقت کوتاهی که در آن حضور داشتم هم نمی ارزید. اگر قصد آن را دارید که در چند روز آینده به تور لحظه آخری کوش آداسی، مارماریس و یا بدروم بروید یا توقعی در همین حدود (گرفتن تور لحظه آخری مالزی و قبرس شمالی و دبی) دارید به نمایشگاه سر بزنید (گرچه بهتر است این کار را به جای نمایشگاه در آژانسی که می شناسید و از گرفتن پکیج های آن در گذشته رضایت دارید انجام دهید).
دو غرفه ای که پکیج هایی بیش از موارد گفته شده ارائه می کردند، ارائه شان در حد پکیج های روی سایتشان بود که قبلاً برای علاقه مندان ای میل هم شده بود و حرفی بیش از آن برای گفتن نداشتند.
تلاشی هم برای معرفی جاذبه های گردشگری داخلی دیده نشد. (بجز ارائه "یکی دو" بروشور باز هم در حد پکیج های ابتدایی روی سایت ها؛ آن هم نه سایت های بزرگ بلکه سایت یک آژانس کوچک)
تلاش برای برگزاری نمایشگاه های گردشگری بسیار ارزشمند است، اما کنار هم قرار گرفتن چند کانتر فروش چند آژانس مسافرتی معنای نمایشگاه گردشگری یا حتی بازار سفر ندارد. 
امیدوارم برگزارکنندگان این نمایشگاه بتوانند برای سال های بعد نمایشگاه مفیدتری برگزار کنند.

نوشته شده توسط: بهزاد پاکروح | آخرین ویرایش:جمعه 14 تیر 1392 | نظرات() 

برچسب ها: چهارمین نمایشگاه بازار سفر ، ۱۲ تا ۱۴ تیرماه 1392 ،

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات