تکذیب قطع بیمه نویسندگان و روزنامه نگاران

چهارشنبه 27 شهریور 1392  12:31 ب.ظ

تکذیب قطع بیمه نویسندگان و روزنامه نگاران،
به نقل از رجانیوز

 مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، موضوع قطع بیمه نویسندگان، روزنامه نگاران و هنرمندان را نادرست خواند و افزود: از معاون فنی و درآمد سازمان خواسته ام، حداکثر مساعدت را در پذیرش بیمه شدگان جدید داشته باشد.

 
دکتر سیدتقی نوربخش در خصوص خبر مربوط به قطع خدمات بیمه ای تامین اجتماعی به نویسندگان، روزنامه نگاران و هنرمندان، به خبرنگار مهر گفت: این خبر درست نیست و بیمه این افراد قطع نشده است بلکه به دلیل بدهی صندوق بیمه شدگان به سازمان تامین اجتماعی، از پذیرش افراد جدید برای بیمه شدن خودداری شده است.
 
وی با اشاره به بخشنامه معاونت فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی برای خودداری از پذیرش بیمه شدگان جدید صندوق نویسندگان، روزنامه نگاران و هنرمندان، افزود: با توجه به اینکه نمی خواهیم خللی در روند خدمات بیمه ای تامین اجتماعی به این صندوق پیش بیاید، لذا به معاون فنی و درآمد سازمان دستور دادم برای هفته آینده جلسه ای با مدیر صندوق بیمه شدگان داشته باشیم تا بتوانیم این مشکل را حل کنیم.
 
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با تاکید بر اینکه حداکثر مساعدت را برای بیمه شدگان این صندوق خواستار شده ام، ادامه داد: در جلسه ای که هفته آینده تشکیل خواهد شد، قطعا این مشکل حل می شود. اما آنچه مسلم است، اینکه بیمه این افراد قطع نشده است.
 
این در حالی است که مهدی شجاعی مدیرعامل صندوق حمایت از نویسندگان، روزنامه‌نگاران و هنرمندان از قطع خدمات بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی به اعضای این صندوق به دلیل بدهی به تامین اجتماعی خبر داده بود.

نوشته شده توسط: بهزاد پاکروح | آخرین ویرایش:چهارشنبه 27 شهریور 1392 | نظرات() 

برچسب ها: تکذیب قطع بیمه نویسندگان و روزنامه نگاران ، بیمه نویسندگان و روزنامه نگاران ، قطع بیمه نویسندگان و روزنامه نگاران ،

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات